KURUMSAL

Yılmaz Matbaa Hakkında

Matbaa ve baskı çağımızın en önemli teknolojik gelişimidir. Fakat, teknoloji ve gelişen dünya sayesinde baskı teknolojisi her an ilerlemekte yeniliklerle buluşmaktadır. İşte, bu noktada çağa ayak uyduran, kendini geliştiren, yeniliklere açık olan basım tesisleri ilerlemekte müşterilerine iyi hizmet vermektedir.

Çağ, bilgi çağıdır ve bunu iyi kavramak çok önemlidir. Online Matbaa sayesinde karanlıklar açılmış ve gelişim başlamıştır. Dünyamız, basılı olan kitaplar ve evraklar sayesinde geçmişinin bir noktasına kadar bilgi sahibidir.

Ülkemizde gelişim gösteren matbaa teknolojisi kısa bir zaman öncesine kadar el hakimiyeti ile yapılmaktaydı. Harfler teker teker yan yana getiriliyor ve baskıya giriliyordu. Kalıpların ağırlığı nedeni ile baskı esnasında kağıtlar yırtılıyordu. İşte, tam da bu nedenle matbaa bir sanat olarak kabul ediliyor ve iyi ustalar çıraklık sistemi ile eğitim veriyorlardı. Bugün, üniversitelerde bölümleri olan matbaa teknolojisi usta çırak eğitimi ile yapılan bir zanaattir.

Niçin Yılmaz Matbaa?

Yılmaz Matbaa, mevcutta bulunan standart baskılar hazırlayan ofset matbaa firmalarından değildir. Ne düşünülüyor veya hayal ediliyorsa, beklentilerinin farkında olup 1.sınıf baskılı ürünlerin baskılarını ve tasarımları yapılmaktadır. Makine Parkurumuzdaki hızımızı, baskı kalite ve uygun fiyatta baskı gücümüz ile 10 yıldır hizmet sunuyoruz. Her daim kendini yenileyen yeniliklere açık, tecrübeli matbaa baskı ustaları ve profesyonel tasarım ekibi ile siparişten baskı öncesi ve sonrasına kadar, ofset matbaa sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz.